Kolorowa kuchnia

Przez całe dziesięciolecia kolorystyka mebli kuchennych była dość ograniczona. Najczęściej można było spotkać meble białe lub w różnych odcieniach brązu. Niekiedy zdarzało się, że biel łączono z brązami, co było dość nowoczesnym  połączeniem. Dziś taka kolorystyka jest nadal jedną z najpowszechniejszych, ale pojawiają się również ciekawsze i bardziej ekstrawaganckie połączenia barwne.

 

Kuchnia z niebieskim akcentem
Zabudowy kuchenne stają się coraz bardziej kolorowe. Przedstawiamy poniżej wykonaną przez  firmę Adutis zabudowę w kolorystyce biało-niebieskiej. W standardowe meble w kolorze białym na życzenie klienta zostały włączone elementy niebieskie. Błękitne szuflady oraz podstawa szafek sprawia, że prezentują się niebanalnie, zaś blaty w kolorze szaro-niebieskiego kamienia świetnie dopełniają całość.

Fot. Adutis

Fot. Adutis

Bordowa kuchnia
Firma Darex proponuje swoim klientom zabudowę kuchenną w dwóch kolorach. Górna część zabudowy jest biała, zaś dolna oraz niektóre elementy dodatkowe są bordowe. Fronty szafek wykonane są z laminowanej płyty o wysokim połysku, co nadaje specjalnej elegancji całemu pomieszczeniu. W przypadku ukazanej na zdjęciu zabudowy pojawia się ciekawy pomysł na zlewozmywak umieszczony w kącie pomieszczenia. Jest to dość rzadko używane rozwiązanie, niemniej jednak bardzo efektowne.

Fot. e-mieszkanie.pl

Fot. e-mieszkanie.pl

Kolorystyka dla odważnych
Płyty laminowane to dobre tworzywo dla osób, które lubią niestandardowe rozwiązania kolorystyczne. Wśród produkowanych przez, wspomnianą wyżej, firmę Darex mebli jest również kuchnia przeznaczona dla odważnych – czerwono-czarna. Przedstawiona na zdjęciu zabudowa kuchenna prezentuje się ciekawie, aczkolwiek warto pamiętać, że umieszczenie tego rodzaju mebli w małym pomieszczeniu może okazać się nie najlepszym pomysłem.

Fot. www.urzadzone.pl

Fot. www.urzadzone.pl

One thought on “Kolorowa kuchnia

  • 7 czerwca 2015 at 23:34
    Permalink

    A co na temat kuchni w kolorze białym? Ostatnio bardzo modne i popularne.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *